Інавгурація соціальної програми „BARTEK і це здорово!” – яка закликає до активного проведення часу з дитиною

2013-06-13

Катажина Цихопек, Магдалена Стечковска, Магдалена Гурска, Ольга Борис, Войцех Майхжак, Дорота Чая, Алдона Орман і багато інших знаменитостей прийняли участь в інавгурації загальнонаціональної соціальної акції „BARTEK і це здорово!”, метою якої було активне проведення часу з дитиною. Зірки зустрілись у ТЦ Воля Парк у Варшаві та розповідали про свої способи активного проведення часу та оголошували Фонди і Дитячі Будинки, до яких організатор акції — компанія „BARTEK” - відправить декілька сотень пар взуття.

На інавгураційному заході соціальної акції „BARTEK і це здорово!” були присутні: Катажина Цихопек і Марчін Хакель, Магдалена Стечковска, Магдалена Гурска, Ольга Борис і Войцех Майхжак, Дорота Чая, Алдона Орман, Артур Хамскі, Мартина Клишевска. Знаменитості пропонували свої варіанти проведення активного способу життя. Домінували прогулянки та відмова від автомобілю на користь велосипеду. Плавання та танці були наступною пропозицією для руху та гарної гри, найбільш унікальним виявився тренажерний зал.

„Малорухливість є серйозною загрозою для правильного розвитку дитини, тому ми раді, що зірки підтримали наш проект та закликали батьків і дітей до спільного активного проведення часу.” - говорить Катажина Новіцка, Менеджер відділу Бренд-менеджменту Компанії „BARTEK”

На заході знаменитості також оголосили Фонди та Дитячі Будинки, до яких Компанія „BARTEK” відправить своє взуття. Серед вибраних Фондів були названі: Міжнародна благодійна організація „Дитячі села SOS” та Фонд „Дитяча Фантазія”.

Особливим моментом заходу став виступ хіп-хопової Формації SHADOW” з Академії танцю Марчіна Хакела. Юні танцюристи представили взуття Марки BARTEK з останньої колекції весна/літо 2013 – лінія BE FLUO. Взуття лінії BE FLUO - хіт сезону. Було протестовано його стійкість та еластичність. Це „круто та модно” – стверджують танцюристи Формації „SHADOW”.

Про акцію:

„BARTEK і це здорово!” є програмою, реалізованою Компанією „АТ ”BARTEK”, мета якої привернути увагу батьків та дітей для спільного активного проведення часу. Рух є одним з важливих факторів, який впливає на правильний розвиток. Піклування про здоров'я та правильний розвиток дитини — це ідея, якій „BARTEK” надає дуже великого значення.
 

BARTEK_i_o_to_biega_FORMACJA_HIPHOPOWA_SHADOW_i_Katarzyna_Cichopek_i_Marcin_Hakiel
Кася Цихопек і Марчін Хакель