КАПЦІ bb ДЛЯ ДИТЯЧОГО САДОЧКА

2013-08-14
banner_kapcie1_ua  


Шановні Батьк!

Поздоровляємо Вас, Ви зробили правильний вибір! Взуття bb нашоїкомпанії–це результат застосовування натуральної шкіри, високоякісних текстильних матеріалів та компонентів найвищої якості. Ми поєднуємо правильну конструкцію з багатим дизайном. Все це ми робимо, піклуючись про правильний розвиток стопи Вашої Дитини. Ми дбаємо про естетику та якість наших виробів.
 

Взуття bb це:

Профілактична устілка з антибактеріальними властивостями

Устілки мають відповідну профільовану форму, які забезпечують правильну стабілізацію стоп. Вони виконані з натуральної шкіри і латексної пінки, яка містить активоване вугілля  іпоглина єнеприємний запах стоп. Крім того, вони мають антибактеріальні івластивості і забезпечують легке поглинання поту. Додатково, відмінно амортизують струси під час ходьби, що зменшує навантаження на стомлені стопи.
 

kapcie_przekroj_UA

Повітропроникна підошва

Взуття має антиковзаючу гнучку підошву з отворами для вентиляції. Форма і розміри внутрішньої поверхні взуття підібрані за віком і будовою анатомічної форми стопи дитини. Дихаюча підошва і шкіряна устілка всередині взуття робить його ідеальним для дітей, у яких сильно пітніють ноги, а застосування легкої та еластичної підошви гарантує вільний та комфортний рух.
 

Натуральний матеріал - бавовна

 

Взуття виконане з натурального матеріалу - бавовни, як із зовнішньої так івнутрішньої сторони, який запобігає пітливості ніжок і забезпечує відповідну стопі циркуляцію повітря.

Укріплений задник
Задник зміцнює задню частину взуття, утримує стопу дитини в природному положенні і захищає щиколотку від вивихів.

Широкий носок

Широкий і високий носок дозволяє вільно рухатися пальцям ніг.

Регульовані застібки

Регульовані застібки мають пряжки або липучки, які дозволяють краще підібрати взуття по об'єму стоп.

Антиковзаючі підошви

Відповідна ребристість підошви запобігає ковзанню.

Багатий дизайн

Багатий дизайн вишивки і термодруку, висока якість, модні кольори роблять взуття привабливим для наших діток.

Взуття отримало сертифікат ЗДОРОВА СТОПА від Інституту ШкіряноїПромисловостів Лодзі філія в Кракові, щоє гарантією забезпечення правильного розвитоку і функціонування стоп дитини.
 

logo_zdrowa stopa_UA