Зараз ми обробляємо замовлення безпосередньо зі складу в Україні
Зараз ми обробляємо замовлення безпосередньо зі складу в Україні

Наша якість:

У нашій команді взуття створюють спеціалісти, які люблять свою роботу та яким цікаво пізнавати потреби правильного розвитку дитини. Ми щоденно працюємо над тим, щоб взуття максимально відповідало анатомії дитячої стопи. Кожен сезон ми піддаємо його спеціальному тестуванню через незалежні інститути, які підтверджують високу якість нашого взуття (Позитивний Висновок Інституту Матері та Дитини № OP-4815, дійсний до 31.12.2016, знак Здорова Стопа).

 

imid_ua_99x100          stopa_ua_60x100

 
 

Правильний розвиток дитини залежить також від правильного підбору взуття до її стоп. Тому у наших салонах працюють висококваліфіковані спеціалісти, які мають глибокі знання про дитяче взуття. Салони обладнані стопомірами — спеціальними приладдями для виміру стоп, які допомагають правильно підібрати взуття.
 

Різні етапи розвитку дитини це також різні потреби стоп. Взуття і його конструкція повинні відповідати цим потребам. Незалежно від того, говоримо ми про дитину, яка тільки починає ходити, чи про підлітка, який прагне виділитися з групи своїх друзів, взуття повинно забезпечувати здоров’я стопам. Отже, те взуття, у якому ми ходимо в дитинстві, відбивається на нашому здоров’ї у зрілому віці.

Компанія BARTEK кожен рік випускає приблизно 300 моделей взуття у різних колористичних версіях. Це авторські проекти, розроблені разом з експертами різних галузей, щоб запропонувати Вам краще з кращого. Разом з антропологами та лікарями-ортопедами з Інституту Шкіряної Промисловості ми проводимо періодичні дослідження стоп дитини в рамках програми Академія Здорової Стопи BARTEK. Завдяки цьому ми постійно отримуємо нові знання, які дозволяють нам створювати взуття відповідно до вимог розвитку дітей.

 

Групи розмірів  
Немовляча (17-21)  
Ясельна (19-26)  
Дошкільна (26-32)  
Шкільна (33-40)  Унікальне та інноваційне конструкторсько-технологічне рішення

MOKASYN 2013 UA internet_640x446Додатково деякі моделі оснащені

  • антибактеріальними та протигрибковими устілками B-FRESH і Dry&Go – які запобігають утворенню алергенів, грибків; світловідбивачами – які гарантують кращу видимість на дорозі ввечері,
  • інноваційною мембраною SYMPATEX REFLEXION – яка забезпечує 100% водо- та вітронепроникність, а також зберігає у 2 рази більше тепла при дихаючій функції взуття

 

dry go b-fresh
SYMPATEX REFLEXION_204x100Марки та продукти, які доступні у салонах:

  • власні марки: BARTEK – взуття з натуральної шкіри та профільованої устілки; ”bb” – текстильне взуття з профільованою шкіряною устілкою;
  • інші марки: Puma, Columbia, Geox;
  • додатковий асортимент: шкарпетки, колготки, ранці, шапки, піжами, парасольки, дощовики, а також засоби по догляду за взуттям.Ми продовжуємо розвиватись:

Сьогодні ми старанно працюємо над розвитком власної мережі за кордоном.