Зараз ми обробляємо замовлення безпосередньо зі складу в Україні
Зараз ми обробляємо замовлення безпосередньо зі складу в Україні

Про нас

Говорячи про взуття BARTEK ми маємо на увазі комфорт і здоровий розвиток дітей ... цей принцип з нами вже більше 25 років. У той час, ми придбали величезний досвід і довіру батьків.І ми працюємо, щоб зберегти цю довіру. Ми знаємо, наскільки важлива якість взуття для дитини, тому що ... ми теж батьки.

BARTEK є польська компанія, найбільший виробник дитячого взуття в країні і єдиний такий великий мережею в Європі, який вибрав взуття для дітей у віці 1-10 років. З початку своєї діяльності вже вироблено понад 10 мільйонів пар взуття, і наші продукти можуть бути куплені по всьому світу.

Команда створююча взуття є професіоналами, для яких знайомство з потребами розвитку дитини це пристрасть. Кожен день ми розпрацюємо взуття для кращої відповідності анатомії дитячих ніг. Кожен сезон ми проводимо спеціалізовані тести незалежними інститутами, що підтверджує їх високу якість.

Правильний розвиток дитини також залежить від правильно добраного взуття до його ноги. В наших салонах ми ставимо на викваліфіковані кадри, які мають глибокі знання щодо дитячого взуття. Салони оснащені інструментами, такими як спеціальні мірки на ноги, які полегшують відповідний вибір взуття. Різні етапи розвитку дитини це також різні потреби стопів дитини. Взуття та їх будівництво повинно відповідати цим вимогам. Чи говоримо про дитину, яка починає ходити, або про підлітка, який хоче виділитися з оточення колег, взуття повинно забезпечувати здорові ноги. То яке взуття носимо в дитинстві перекладається на наше здоров'я в зрілому віці.

У фірмі BARTEK щороку ми опрацьовуємо біля 300 моделей взуття в різних кольорах. Це проекти авторське, розроблені спільно з фахівцями з різних областей, щоб забезпечити найвищу якість. Разом з антропологами і лікарями в області ортопедії Інституту Шкіряної Промисловості, також проводимо регулярні дослідження стопів дітей в рамах програми Академії Здорової Стопи BARTEK. Завдяки цій програмі постійно здобуваємо нові знання, які дозволяють створювати взуття, з урахуванням вимог розвитку дітей.


Компанія виробляє взуття в чотирьох розмірних груп:


Немовлята - взуття в нумерації 17-21,
Діти віком від 1 до 3 років - взуття в нумерації 19-26
Дошкільний - взуття нумерації 26-32,
Шкільний - нумерації взуття 33-40.