Рух продовжує життя

2013-05-14
Літо — це сприятливий період для активності. Використовуйте даний час для гри з дитиною на свіжому повітрі. Для цього багато непотрібно: достатньо буде…. одягнути зручне взуття, і рух стане здоровим та приємним.

В епоху телебачення та Інтернету не так просто витягнути молодих людей на прогулянку або пробіжку на свіже повітря. Фахівці підтверджують, що малорухливий спосіб життя згубно впливає на розвиваючий молодий організм. Хвороби серця та різного роду алергії, болі в спині, або, навіть, психологічні проблеми є всього лиш частиною наслідків малорухливості. Дослідження, проведені в Данії та Великобританії, свідчать про те, що помірна та регулярна фізична активність продовжує життя людини на 3-5 років.

Рекомендації щодо руху


У відповідності до набутих знань та досвіду, рахується, що кращий оздоровчий ефект можна отримати при щоденній фізичній активності. По даним організації American Heart Association для дітей та молоді рекомендується 60 хв. в день помірної або інтенсивної фізичної активності.

Ви тільки спробуйте


Для руху багато не потрібно. Достатньо трохи бажання, вільне спортивне вбрання та обов'язково — зручне взуття, яке дозволяє стопі правильно розвиватись, а дитині комфортно себе почувати. Таке взуття спонукає молоду особу до фізичної активності і, тим самим, запобігає ожирінню та супрводжуючих проблем.

 21388_159,90

BARTEK кожен рік створює босоніжки, які ідеально підходять для літніх ескапад. Перш за все тому, що вони відкриті і стопа може вільно дихати. Крім того, використана натуральна шкіра, з якої виготовляють взуття, та спеціальна шкіряна устілка, яка виводить піт та запобігає утворенню грибка.

Відпочинок, поїздка на море — це можливість побігати босоніж. Липучки на взутті є дуже важливим елементом, які дозволяють його швидко знімати та одягати. Також, варто звернути увагу, що хороше взуття підвищує безпеку Вашої дитини на дорозі. Якщо вечори теплі, ми любимо прогулятись, коли стемніє. Завдяки світловідбивачам на взутті дитину можна побачити на відстані 200 метрів.

21427a

Але все ж таки, самим важливим є легкість та еластичність взуття. Перевагою взуття BARTEK є спеціальне застосування супер еластичної пінки всередині підошви, яка полегшує її згинання в місці згинання пальчиків дитини. Це дуже важливо, оскільки відповідна підошва сприяє правильній поставі стоп (в іншому випадку, коли взуття менш еластичне, дитина ходить, як качка).

Літнє взуття краще пригледіти заздалегідь, щоб потім мати час підібрати по формі стопи своєї дитини. Заздалегіть намітивши відповідне взуття Ви не вводите в стан стресу дитину перед від'їздом на відпочинок, що, безумовно, вплине на покращення нашого настрою.